""
""

Milanova osveta! Sedmi minut nadoknade i gol-tehnologija koja je uništila Inter (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 15.04.17. | 14:35

Kristijan Zapata junak Rosonera

Osveta! Jesenas je Ivan Perišić pogodio u drugom minutu nadoknade za 2:2 u prvom ovosezonskom Derbiju dela Madonina, a danas mu je, na otvaranju 32. kola Serije A, sa kamatom vratio - Kristijan Zapata.

U sedmom minutu nadoknade vremena - iako je sudija Danijele Orsato isprava pokazao da će se igrati „samo“ pet - Milan je postigao gol za 2:2 i šokirao navijače Intera koji su posle 2:0 iz prvog poluvremena mislisli da imaju tri boda u džepu.

Odluka je pala bukvalno u poslednjem napadu na utakmici. Rosoneri su izveli prekid, na drugoj stativi je Kolumbijac vešto uspeo da zahvati loptu i prebaci je preko gol-linije. Dileme nije bilo. Uostalom, oglasila se video-tehnologija, stigao je signal na časovnik arbitra Orsata koji je čim je priznao pogodak Milana odmah odsvirao i kraj.

Pogledajte ludu završnici italijanskog derbija!