""
""

Milijaš strelac za Manisu, slavlje mu pokvario Bruno Mezenga (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 02.12.14. | 20:00

Tim doskorašnjeg kapitena Crvene zvezde poražen na startu grupne faze takmičenja u Kupu Turske

Na startu ligaškog dela takmičenja u Kupu Turske Manisa našeg Nenada Milijaša doživela je neuspeh na gostovanju Ahisaru, a doskorašnji kapiten Crvene zvezde bio je strelac u porazu svog tima.

Ahisar je slavio rezultatom 3:2 posle veoma uzbudljivog meča i dva preokreta. Domaći tim poveo je u 34. minutu pogotkom Konuka, da bi Manisa do izjednačenja stigla 15. minuta pre kraja. U 86. minutu dosuđen je jedanaesterac za goste koji je u gol pretvorio upravo Milijaš, nagovestivši trijumf svog tima.

Bio je to treći put da Nenad Milijaš trese mrežu protivnika otkako je stigao u turski klub.

Ipak, prava drama tek je usledila. U drugom minutu sudijske nadoknade još jedan bivši igrač crveno-belih, napadač Bruno Mezenga poravnao je na 2:2, da bi u poslednjim sekundama susreta Saidi po treći put matirao čuvara mreže Manise i svom timu obezbedio tri boda.