"Fudbaleri Anderlehta"

Mitrović na najbolji način odgovorio na kritike Hasija – postigao prvi gol u pobedi Anderlehta

Vreme čitanja: 2min | sub. 20.09.14. | 21:58

Vesterlo potopio Stojanovićev Lirs 6:1, Gent sa igračem manje do pobede

Fudbaleri AnderlehtaPosle prvog kola Lige šampiona trener Anderlehta Besnik Hasi je kritikovao Aleksandra Mitrovića zato što nije realizovao šansu protiv Galatasaraju pri rezultatu 1:0 za Belgijance jer su Turci na kraju došli do boda, a srpski napadač je odmah reagovao i već u sledećoj utakmici postigao gol u pobedi Anderlehta nad Lirsom 3:2.

Srpski napadač je posle samo šest minuta postigao peti gol u ligi ove sezone i tako na najbolji mogući način odgovorio treneru. Gosti su izjednačili samo deset minuta kasnije, ali je onda Suarez povratio prednost šampionu zemlje u 44. minutu. Nahar je u 80. minutu postigao treći gol domaćina, a to je izgleda opustilo ekipu Besnika Hasija pa je Kabananga u 89 smanjio na 3:2.

Bivši trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović je dobro počeo epizodu u Lirsu u prošlom kolu kada je osvojio bod protiv šampiona Anderlehta, ali je danas doživeo pravi potop pošto je Vesterlo prosto razneo njegovu ekipu sa 6:1.

I Ostende je veliki gubitnik dana pošto je celo drugo poluvreme imao igrača više i izjednačen rezultat protiv Genta, a na kraju su gosti slavili sa 3:1.