Mladost posle skoro mesec dana, Voždovac na kolenima

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.03.19. | 19:55

Lučanci sigurni protiv Zmajeva

Fudbaleri Mladosti iz Lučana prekinuli su niz od tri ligaška poraza i posle bezmalo mesec dana konačno osetili slast trijumfa. Žrtva igrača Nenada Milovanovića bio je Voždovac, koji je u Lučanima položio oružje još jednom - 3:1 (2:1).

Imali su Zmajevi gol prednosti nakon pola časa igre, ali posle hica Andrije Lukovića gosti iz Zaplanjske potpuno su nestali s radara. Gol kao da ih je uljuljkao i primirio, što su Lučanci brzo iskoristili i pokazali da su za klubove ispod ranga onih sa samog vrha tabele ipak prejaki u ovom trenutku.

Mladost se u život vratila do odlaska na veliki odmor i to uz blickrig Bojovića i Radivojevića u rasponu od 40. do 45. minuta. Trijumf domaćina potvrdio je Aleksandar Pejović sa bele tačke u 59. minutu.

Mladost ostaje na petom mestu, ali sada sa sedam bodova više u odnosu na Napredak, dok će Voždovac čekati borba za opstanak...

SUPERLIGA - 27. kolo

OFK Bačka - Dinamo Vranje 5:1 (4:0)
/Bjeloš 31, Makarić 35, 45, Pavišić 43. autogol, Pantić 60 - Mitrović 90. penal/

Zemun - Radnički Niš 0:1 (0:0)