""
""

Mrdaković nastavio da rešeta na Kipru

Vreme čitanja: 1min | čet. 07.03.13. | 07:42

Srpski napadač golom u 90. minutu doneo remi svom Enozisu u prvom meču četvrtfinala Kupa protiv AEK-a

Golgeter kiparskog Enozisa Miljan Mrdaković postigao je peti pogodak u dresu ovog kluba i to u prvoj utakmici četvrtfinala kupa protiv AEK Larnake (1:1).

Bila je to veoma čvrsta utakmica, bez previše šansi na obe strane. Gosti su do prednosti došli već posle samo 10 sekundi igre, zbog greške odbrane Enozisa, pa su se u nastavku utakmice više koncentrisali kako sa sačuvaju svoju mrežu.

Enozis je bio bolji u drugom poluvremenu o čemu svedoči i posed lopte u njegovu korist, ali ih gol nije hteo sve do 90. minuta kada je srpski internacionalac pronašao put do mreže AEK-a. U jednoj gužvi u šesnaestercu Mrdaković se najbolje snašao i doneo remi Enozisu.

Revanš meč igraće se naredne srede, a ove subote Mrdakovića i drugove očekuje prvenstveni duel sa Etnikos Ahnom.