""

Mrđa ne staje, Omija na tri boda od elite (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 08.11.15. | 13:25

Srpski golgeter nastavio da rešeta u Japanu

Srpski internacionalac Dragan Mrđa daje golove u Japanu i ne planira da stane! Nekadašnji napadač Crvene zvezde u dva mandata postigao je pogodak u traćem meču zaredom, a ukupno 17. u sezoni i tako omogućio svojoj Omiji da odnese bod sa gostovanja Kamatamareu - 1:1.

Mrđa je mrežu domaćina pogodio u 31. minutu za vođstvo Omije, ali lider japanske druge lige nije uspeo da zadrži vođstvo do kraja. Kamatamare je poravnao u 54. minutu.

Omija uoči dva poslednja kola ima četiri boda više od trećeplasirane Fukuoke i tri boda u narednom kolu obezbediće joj plasman u elitu. S obzirom da im dolazi preposlednja Oita, idućeg vikenda Mrđa i društvo verovatno će slaviti veliki uspeh.

Srpski golgeter doduše ima male šanse da se dokopa prvog mesta na listi strelaca, jer mu prvoplasirani Botrojd beži tri gola...

(foto: Action Images)