""
""

Mrđa ponovo puca rafalom! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.10.16. | 13:57

Nekadašnji centarfor Crvene zvezde postigao dva gola u pobedi Omije nad Šonanom – 3:2

Na krilima Dragana Mrđe Omija igra – ne staje. Odavno smo konstatovali da je Japan za nekadašnjeg napadača Crvene zvezde obećana zemlja. Prošle godine je vukao Omiji ka povratku u japansku elitu, a i ove sezone potvrđuje klasu na terenima Džej lige.

Omija je danas slavila protiv fenjeraša Šonana (3:2) uz odličnu partiju Dragana Mrđe. Bivši reprezentativac Srbije načeo je goste u 31.minutu, kada je iskoristio centaršut sa desne strane i lagano pogodio mrežu rivala. Do poluvremena Omija je imala dva gola prednosti, a nadu gostiju zakucao je Dragan Mrđa. Igrao se 52.minut kada je srpski internacionalac efektnim pogotkom glavom povisio rezultat na 3:0.

Do kraja meča Šonan je uspeo da smanji prednost.

Omija je trenutno na sedmom mestu Džej lige. Ove sezone Mrđa je postigao šest golova.