""
""

„Muskronovići“ se samoubili protiv šampiona: Gent okrenuo posle autogola i penala! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.10.15. | 22:38

Muskron vodio na poluvremenu, ali na kraju morao da potpiše kapitulaciju protiv Genta - 1:2

Delovalo je da će Gent doživeti prvi poraz u prvenstvu. Kao bižuterija na tankom koncu visila je igra vladajućeg šampiona Belgije u prvom poluvremenu duela sa Muskronom. Ekipa Čedomira Janevskog bila je bolja, ali je posle potopa u nastavku morala da potpiše kapitulaciju: Muskron – Gent 1:2.

Muskron, za koji su od prvog minuta igrali Filip Marković i Nikola Aksentijević, poveo je već u sedmom minutu. Strelac je posle kornera bio Dusene. Međutim, bajka iz prvog poluvremena pretvorila se u košmar za navijače Muskrona.