Nani se igrao protiv Setubala (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.08.18. | 23:58

Zamenio ga Radosav Petrović pet minuta pre kraja utakmice

Sporting ne blista, ali lisabonski Lavovi upisali su drugu prvenstvenu pobedu i ostali na deobi prvog mesta na tabeli Primeire. Večeras su na svom terenu, posle velike borbe savladali Setubal sa 2:1, a apsolutni heroj bio je kapiten Nani.

Nekadašnji as Mančester Junajteda bio je dvostruki strelac i praktično je sam doneo nova tri boda Lavovima koji očigledno još traže i igru i formu.

Priliku da doživi ovacije na Sportingovom stadionu Nani je dobio pet minuta pre kraja utakmice kada ga je zamenio Radosav Petrović.

Već u devetom minutu Nani je “žabicom” sa 18 metara iznenadio golmana Setubala kojem je lopta prošla u bliži ugao.

Ali, taj pogodak nije obeshrabrio gostujuću ekipu. Deset minuta kasnije Zekinja je iskoristio očajnu intervenciju golmana Salina i doneo izjednačenje.

Nani je pobedu Sportingu doneo pogotokom u 66. minutu.

PORTUGAL 1 - 2. KOLO

Aveš - Tondela 2:2 (1:1)