""
""

Ne pomaže ni smena trenera: Komedija u Las Palmasu, nesrećni Mustafi gurnuo Valensiju ka dnu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.04.16. | 20:21

Nema kraja agoniji Valensije i njenih navijača. Nije Slepim miševima pomoglo ni to što su nedavno smenili trenera Gerija Nevila, pošto su večeras izgubili na gostovanju Las Palmasu sa 2:1 u utakmici 31. kola Primere.

Posle ovakvog ishoda slobodno može da se kaže da Valensija dolazi u opasnost da se bori za opstanak u španskom šampionatu.

A tek način na koji je Las Palmas došao do trijumfa je posebno iznervirao navijače Valensije.

Posle jedna ubačene lopte sa leve strane, Aderlan Santos je u pokušaju da ispuca loptu pogodio Škodrana Mustafija u leđa, a ona je na kraju završila u mreži.

A sve je počelo tako dobro za goste jer su već u trećem minutu došli u vođstvo, pa je Nevilov naslednik na klupi Valensije Pako Ajestaran delovao zadovoljno.

Sve se, međutim, promenilo u drugom poluvremenu. Već u 50. minutu bivši igrač Valensije Džonatan Vijera je realizovao penal posle prekršaja Havija Fuega.

Inače, Las Palmasu, koji se do skoro borio za opstanak, ovo je bila peta pobeda u poslednjih šest utakmica u Primeri.