""

Nema više nepogrešivih u Rusiji: Kiksnula i Lokomotiva, CSKA se izvukao

Vreme čitanja: 2min | sre. 09.08.17. | 20:57

Rubin šokirao Lokose, Armejci slavili na gostovanju Tosnu

Nema više nepogrešivih u Rusiji! Zenit je remizirao, a prvi, uslovno rečeno, kiks napravila je Lokomotiva. Sa četiri pobede u nizu ekipa iz Moskve je doputovala u Kazanj i tu stala. Niko nije očekivao da Rubin ima snage sda napravi nešto više u ovom sudaru.  Na kraju 1:1.

Međutim, bila je ovo noć Rubina. Lokomotiva nije ličila na sebe, nije joj vredelo ni što je od 52.minuta imala igrača više. Tada je isključen. Bio je to dodatni motiv za domaće da pokažu šta znaju i koliko mogu. Došli su do vođstva golom iz penala. Ipak, Lokosi su uspeli da izvuku živu glavu pogotkom Kverkvelije.

CSKA je uspeo da kompenzuje prethodne kikseve. Nije Armija impresionirala. Daleko od toga. Ali je uspela da stigne do devetog gola u sezoni. Na gostovanju Tosnu Moskovljani su prespavali prvo poluvreme. Onda je usledilo 13 minuta raspleta. Dokm dlanom o dlan bilo je 1:1. Ipak, kvalitet je došao do izražaja u 62. minutu. Džagoev se najbolje snašao u gužvi i doneo Armejcima trijumf.

Rostov je stigao do trećeg mesta, pošto je slavio protiv Dinama.