""
""

Nestala struja na Korzici, Lil zakucao Bastiju za dno (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.04.17. | 21:00

U koliko očajnoj situaciji se nalazi Bastija ove sezone svedoči i podatak da je Bastiji ovo bila 14. uzastopna utakmice bez pobede. Poslednji put Korzikanci su slavili 17. decembra prošle godine na gostovanju Renu

Fudbaleri Lila pobedili su na Korzici ekipu Bastije sa 1:0 u utakmici 31. kola francuske Lige 1 i dodatni gurnuli domaćina na dno tabele i pitanje je da li će odande uspeti da ispliva do kraja sezone.
Sa druge strane, ekipa Lila će moći bezbrižno da posmatra tu borbu iz zlatne sredine na tabeli.

U relativno dobroj formi je ekipa Lila, to se potvrdilo i večeras, a ovo joj je bila šesta utakmica zaredom bez poraza.

Pitanje pobednika rešio je Nikolas de Previj pogotkom na početku drugog poluvremena.

Utakmicu je obeležio i 10-minutni prekid zbog nestanka struje, pa je i sudijska nadoknada trajal toliko.

Posle tog gola Korzikanci su se konačno malo razdrmali i krenuli napred. I pritiskali su zadnju liniju gostujuće ekipe. Lil je, međutim, uspeo da izdrži te nalete i zasluženo je došao do pobede.

Inače, u koliko očajnoj situaciji se nalazi Bastija ove sezone svedoči i podatak da je Bastiji ovo bila 14. uzastopna utakmice bez pobede. Poslednji put Korzikanci su slavili 17. decembra prošle godine na gostovanju Renu.