""
""

Nešto se tu ne poklapa... U prvom poluvremenu egal, u drugom bolji - a izgubili?!

Vreme čitanja: 1min | ned. 11.09.16. | 10:24

Za novi poraz Čukaričkog krive su individualne greške, tvrdi Milan Lešnjak

Čukarički je poražen sinoć u gostima od Napretka rezultatom 1:2 pa je ostao na samo pet osvojenih bodova u prvih osam kola Super lige Srbije. Domaća ekipa je pod Bagadalom povela u 13. minutu preko Slobodana Uroševića, da bi prednost duplirala u 41. pogotkom Marka Gobeljića. Jedini gol za beogradsku ekipu postigao je Beko Fofana početkom drugog dela susreta.

Šef stručnog štaba Čukaričkog Milan Lešnjak smatra da je Napredak došao do prednosti posle individualne greške igrača njegove ekipe...
"Izgubili smo loptu na našem delu terena i tako primili prvi gol. Kad je reč o samoj igri prvo poluvreme je bilo egal, a u drugom smo mi bili dominantni. Imali smo inicijativu, napadali, pokušavali su i oni iz kontranapada, pokrivali smo sve to. Međutim, dali smo samo jedan gol, a trebalo je više", naveo je Lešnjak nakon utakmice.

Čukarički je trenutno 15. na tabeli, a u 9. kolu dočekuje subotički Spartak, koji je peti i sakupio je 13 bodova.

(foto: MN Press)