"Fofana"

Nestorovski može i protiv trojice, ali tri boda putuju za Udine zahvaljujući Fofani (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 27.10.16. | 22:28

Palermu se i dalje guši u zoni ispadanja - 1:3

FofanaBila je ovo prilika da Palermo sa tri boda pobegne iz zone ispadanja, ali je na stadionu Renco Barbera poražen s 1:3 (1:1) protiv Udinezea u poslednjem meču 10. kola Serije A. Sva tri boda otišla su za Udine pre svega zahvaljujući Seku Fofani koji je dao dva gola.

Domaći sastav je mnogo bolje krenuo u duel i došao je u vođstvo već u 10. minutu utakmice. Makedonski reprezentativac Ilija Nestorovski još jednom je pokazao kako može da bude nezgodan i posle greške odbrane gostiju dao gol iako je u jednom momentu bio čuvan od strane trojice defanzivaca Udinezea.

Nije taj gol mnogo poremetio crno-bele koji su prvo posle dobre akcije dali gol u 36. minutu preko Sirila Teroa, a potom je Seko Mohamed Fofana u 74. deneo potpun preokret. A onda i posle pet minuta sa još jednim golom udario pečat na ceo meč.

Udineze sa ova tri boda ide na 12. mesto na tabeli, a Palermo je pretposlednji sa šest osvojenih bodova.