""
""

Nica i dalje sanja o Ligi šampiona, Marselj ispustio pobedu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.02.16. | 23:04

Fudbaleri Nice ostali su na kursu Lige šampiona, iako su na svom terenu odigrali samo 1:1 protiv Olimpika iz Marsleja u poslednjoj utakmici 26. kola francuske Lige 1.

Ostala je Nica na trećem mestu na tabelim iako je u jednom trenutku Marselj bio blizu da odnese sva tri boda sa stadiona Alijanc Rivijera.

Ovako i jedni i drugi mogu delimično da budu zadovoljni, pošto je Olimpik nastavio niz bez poraza na gostovanjima koji sada traje već devet mečeva.

Počelo je sve baš lepo za Marselj koji je poveo golom Maurisija Isle u 36. minutu posle gužve i kornera.

Radost za navijače Nice stigla je u 56. minutu, kada je Valer Žermen izjednačio i pokazao da baš voli da igra protiv Marselja. Ovo mu je treći pogodak u tim duelima, a nikome do sada nije toliko puta tresao mrežu.

Ren – Anže 1:0 (0:0)