""
""

Nica opet na kursu ka Ligi šampiona, golgeteri štrajkovali u Francuskoj (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 05.03.16. | 22:09

Pobeda fudbalera Nice obeležila je večerašnje utakmice 29. kola francuske Lige 1, a upadljivo mali je bio i broj golova, samo sedam, na pet utakmica.

Klub sa Azurne obale na svom stadionu je savladao Troa sa 2:1 i vratio se na treće mesto na tabeli sa ozbiljnom ambicijom da se bori za plasman u elitno evropsko takmičenje sledeće sezone.

Pobedu Nici ovaj put nije doneo sjajni Hatem ben Arfa, već Mahamane Traore golom u 72. minutu posle asistencije Valera Žermena.

Upravo je Žermen bio najbolji akter utakmice, jer je on već u 12. minutu doveo Nicu u vođstvo. Stvari je dodatno zakuvao Korentin Žan u 26. minutu, a onda je na scenu stupio Traore u drugom poluvremenu.

Anže je dočekao Sent Etjen, a taj meč, kao i duel Bastije i Lorijana završen je bez pogodaka.

LIGA 1 – 29. KOLO

Kaen – Monako 2:2 (0:0)