""
""

Nije Lion baš toliki bauk: Lorijan zaustavio večitog dželata!

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.02.15. | 22:54

Ekipa Silvana Ripola osojila bod protiv lidera francuske Lige 1, a mogla je i do sva tri - 1:1

Iako je Lion tim protiv kojeg Lorijan ima ubedljivo najviše poraza u svojoj istoriji (13) to se nimalo nije osetilo u jednom od zanimljivijih mečava 25. kola francuske Lige 1. Izabranici Silvana Ripola otkinuli su veliki bod favorizovanom Lionu na svom terenu, iako bi mogli da žale i za preostala dva, s obzirom da su vodili do 77. minutu, kada je Klinton Nži postavio konačan rezultat i uvećao prednost svog tima na vrhu tabele u odnosu na Marselj i PSŽ na dva boda - 1:1 (0:0).

Domaćin je uspeo da ukroti gotovo sve opasne napade favorizovanih Lavova u prvom poluvremenu i nastavku meča iskoristi svoju prvu pravu šansu, koju je u pogodak pretvorio Džordan Aju.

Ipak, iako u svojim redovima nema povređenog Lakazeta, Lion u poslednja dva kola ozbilnjo može da računa na Klintona Nžijea, čiji je pogodak još jednom doneo važan bod njegovom timu.