""
""

Ofanziva se konačno isplatila: Selta rasturena u Veljekasu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 23.01.16. | 23:59

Domaćin rešio utakmicu za svega 15 minuta sredinom prvog poluvremena kada su postignuta sva tri gola - 3:0

Ofanzivna igra se konačno isplatila Rajo Valjekanu, koji je posle dva i po meseca trijumfovao u Primeri i to na fantastičan način protiv izuzetno kvalitetne Selte - 3:0 (3:0).

Rajo je goste iz Viga počistio za svega 15 minuta u prvom poluvremenu. Prvo je Nikolas Fedor u 21. minutu načeo mrežu Serhija Alvareza, a pet minuta kasnije Roberto Roman Trigero povisio je na 2:0. Da gosti, koji su u ovom meču nastupili Nolita, nemaju šta da traže u ovom meču bilo je jasno u 37. minutu, kada je Hozabed postavio konačan rezultata ovog meča.

Ekipa Paka Hemeza uspela je stečenu prednost iz prvog poluvremena da rutinski sačuva do kraja utakmice, pa je makar na jedan dan izašla iz opasne zone.

Za goste su od starta meča igrali Nemanja Radoja i Dejan Dražić. Radoja je zamenjen na početku drugog poluvremena, a Dražić u 66. minutu, međutim, njihove zamene Pablo Ernadez i Pape Diop ništa nisu uspele da promene na terenu.