"Otkritje Arena"

Otkritje Arena jedva izdržala: Spartak se spasao bombe iz Čečenije u 92. minutu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.09.14. | 19:54

Tim iz Groznog u seriji od pet mečeva bez poraza (tri pobede i dva remija)

Otkritje Arena

S velikom pompom navijači Spartaka iz Moskve najavljivali su da će novi dom njihovog voljenog kluba, Otkritje Arena biti neosvojiva tvrđava. Međutim, malo je falilo da "zidine" padnu već sada! Jer, pod naletom armije Tereka iz Groznog umalo su pali moskovski crveno-beli, koji su 92. minuta bili u minusu, ali je ekipa Rašida Rahimova poklekla bukvalno u poslednjim sekundama - 1:1.

Ovim remijem Terek je upisao i petu vezanu utakmicu bez poraza - od toga tri pobede i dva remija, čime je čečenski klub stigao na bod iza trećeplasiranog Spartaka.

Gosti su poveli u 14. minutu posle fantastičnog pogotka Maurisija iz slobodnog udarca sa skoro 25 metara od gola rivala.

Ipak, u poslednjim sekundama utakmice Hurado je uzvratio na isti način kao Maurisio na startu utakmice - prelepim pogotkom iz slobodnjaka...