Ovaj Juventus ne može nikog da dobije

Vreme čitanja: 1min | pet. 15.09.17. | 23:25

Bukureštanski tim ostao zakucan za dno tabele

Nije dovoljno samo da se uzme ime nekog velikana, na primer Juventusa, i da krenu da se ređaju pobede. To dobro znaju fudbaleri bukureštanskog Juventusa koji ni posle 10. kola nemaju prvenac u rumunskoj Ligi 1.

U petak uveče tri boda iz Bukurešta odnela je ekipa Botošanija koja je slavila sa 2:0 i nastavili poteru za liderom na tabeli, Klužom. Gosti su večeras poveli u 30. minutu golom Laurentijua Busa, a konačan rezultat postavio je Mihaj Roman.

Druga većerašnja utakmica 10. kola odigrana je u Jašiju, gde je domaći KSMS savladao Voluntari sa 2:1. Popularni Studenti do prednosti su došli autogolom Balaura, a vođstvo je u 65. minutu duplirao Brazilac Žoalison.

Samo dva minuta kasnije pogodak nade za goste postigao je Mihaj Vodut, ali je to bilo sve što je Voluntari uspeo do kraja.