""

Pandev jedan od krivaca za poraz Đenove

Vreme čitanja: 1min | uto. 12.12.17. | 20:57

Promašio je stopostotnu šansu za 2:1, a onda je Atalanta slavila na kraju s 1:2

Prosto je neverovatno kako je Đenova ostala bez bodova u odloženom meču Serije A (kiša) protiv Atalante. Gosti iz Bergama su slavili s 1:2 (1:1), a utisak je da je Đenova zaslužila barem bod na ovom meču.

Mogla je čak i do sva tri, ali je Goran Pandev promašio stopostotnu šansu u 49. minutu pri rezultatu 1:1. Potom je naravno, tri minuta kasnije, usledila kazna, pogodio je Masijelo posle slobodnog udarca Iličića.

Slovenac je na ovom meču zabeležio asistenciju i gol tako da je najzaslužniji za ovaj uzet maskimalan plen na gostovanju Đenovi.

Domaćin je bio opasniji, ali je gost bio pametniji. To je odlučilo pobednika na ovom susretu.

Atalanti je ovo druga pobeda na poslednja tri meča pa je tim iz Bergama na 8. poziciji s 23 osvojena boda. Đenova je poražena posle tri meča bez izgubljene utakmice, ima 13 bodova, i nalazi se na 16. mestu na tabeli.