""

Pitalica: Ko je to? Ima penal i 86. minuta igrača više i ne može da pobedi?

Vreme čitanja: 2min | sub. 19.12.15. | 21:49

Srpski Tuluz ostao bez celog plena u 88. minutu

Taman kada su uhvatili pobednički ritam i dokopali se trećeg mesta, fudbaleri Monaka ponovo sebi komplikuju život! Kneževi su odigrali samo nerešeno protiv najlošijeg tima lige Troa - 1:1! I to verovatno ne bi bio preveliki problem da gostujući tim nije imao igrača više 86 minuta, odnosno da nije promašio penal

Monaku se sjajno otvorila utakmica jer je Dabo dobio crveni karton još u 4. minutu i tom prilikom dosuđen je jedanaesterac za goste. Odgovornost je preuzeo Traore i - promašio. Očekivalo se da u nadmetanju 10 na 11 prevagne brojčana nadmoć Monaka, pa i kvalitet koji nije sporan, ali Troa je izdržao i stigao do osmog boda ove sezone.

Tuluz naših Pešića i Spajića sekunde su delile od velike pobede nad zahuktalim Lilom koji je vezao tri trijumfa i krenuo ka vrhu. Ben Jeder je 50. golom u Ligi 1 doneo prednost domaćem sastavu, ali u 88. minutu jedan od najboljih driblera današnjice Sofijen Bufal postavio je konačnih 1:1.

Aleksandar Pešić i Uroš Spajić nisu ulazili u igru.

Večeras celim plenom mogu da se pohvale samo Bastija i Ren. Ova dva tima ostvarila su identične pobede nad Remsom, odnosno Genganom - po 2:0.

U susretu Lorijan - Nant takođe nije bilo golova.