""

Planić podleteo pod loptu, Panciru poslao projektil u mrežu lidera! FCSB pao u Jašiju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 17.11.17. | 21:51

Veliko iznenađenje na otvaranju 18. kola rumunskog prvenstva

Nastavak rumunskog prvenstva nakon reprezentativne pauze bio je prilično neprijatan za lidera šampionske trke. FSCB je doživeo iznenađujući poraz u Jašiju, gde je savladan zahvaljujući odličnom golu Jonua Pancirua u 47. minutu – 1:0 (0:0).

Bila je to prava revija promašaja gostujućeg tima, a najbliži izjdnačujućem golu bio je Konstantin Budesku, koji je samo pet minuta nakon vodećeg gola domaćina pogodio stativu iz slobodnog udarca, a kanije izveo nekoliko prekida posle kojih su gosti mogli do izjednačenja.

Domaćin je pre i posle vođstva bio koncentrisan na odbranu svog gola, poveo je na samom startu nastavka. Tada je srpski štoper Bogdan Planić pogrešno procenio let lopte, podleteo ispod nje, a Panciru je levicom poslao pravi projektil u donji levi ugao gola Florina Nice.

Ispostavilo se da je taj pogodak bio vredan sva tri boda za Flavijusa Stojkana.