""
""

Počeo da se isplaćuje: Sjajan debi Abubakara u Kini! Gol, penal i ovacije navijača (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.03.16. | 11:48

Doskorašnji napadač Partizana zablistao u dresu Šenžena

Bolje nije moglo. Abubakar Oumaru je već na prvoj utakmici pokazao da je, za njega, Kina obećana zemlja. Doskorašnji napadač Partizana zablistao je na debiju u dresu Šenžena i za samo 90 minuta nagovestio kako će biti ogromno pojačanje za tamošnjeg drugoligaša.

Oumaru je pobedu nad Činđijangom (2:1) ukrasio izborenim jedanaestercom, tako što je posle pokušaja njegovog dribilga jedan gostujući fudbaler igrao rukom, iz kojeg je Li Fej pogodio za 1:0, da bi u 44. minutu na prepoznatljiv način iskoristio brzinske sposobnosti, sačekao pas iz dubine, izašao sam pred golmana i pogodio za 2:0.

Bilo je to dovoljno na za trijumf, a izveštaji sa lica mesta pokazuju da je Oumaru sjajno prihvaćen u novoj sredini, jer su mu navijači skandirali: „Abu, Abu...“

Podsetimo, Abubakar Oumaru je pre tri sedmice otišao u Kinu u transferu vrednom 1.200.000 evra.

Pratite MOZZART i na našoj novoj Fejsbuk stranici!