"Slavlje Nemanje Kojića i Aleksandra Mitrovića"

POLUVREME: Hajduk hrabro izašao na crtu Partizanu – 1:1

Vreme čitanja: 1min | ned. 31.03.13. | 15:42

Mitrović doveo goste u vođstvo, ali je najbolji strelac lige Veselinović poravnao rezultat

Slavlje Nemanje Kojića i Aleksandra MitrovićaHajduci su pokazali zube šampionu! Crna serija od devet uzastopnih poraza od Partizana nije uplašila Kuljane, koji posle prvih 45 minuta poslednjeg meča 20. kola Superlige imaju aktivnih 1:1.

Možda su domaći mogli i više od toga da su Danilo Sekulić i Lazar Veselinović iskoristili izgledne šanse sa početka meča. Ali, pošto nisu, usledila je kazna oličena u vidu raspoloženog Aleksandra Mitrovića, koji blista u poslednje vreme.

Mladi golgeter Partizana je posle akcije Darka Brašanca i Nemanje Kojića u 24. minutu u maniru mnogo iskusnijih golgetera loptu smireno protnuo kroz noge Nikole Perića za vođstvo gostiju od 1:0.

Međutim, Kuljani nisu klonuli duhom, pa je Lazar Veselinović posle sjajnog ubacivanja Saše Kiša poleteo između statičnih Tomislava Pajovića i Branka Pauljevića poklonio se i postigao svoj 11. gol u sezoni čime se izdvojio na liderskoj pozociji na listi najboljih strelaca šampionata Srbije.

HAJDUK – PARTIZAN  1:1