""

Porto se igrao sa Pasoš Fereirom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 14.05.17. | 21:03

Zmajevi posle preokreta slavili sa 4:1

Fudbaleri Porta ubedljivom pobedom nad Pasoš Fereirom (4:1) u 33. kolu Serije A oprostili su se od svojih navijača i stadiona Dragao u ovoj sezoni.

Naravno, ovaj trijumf svakako nije nešto što će ulepšati neprijatnu činjenicu da Porto ni četvrtu sezonu zaredom nije osvojio titulu prvaka Portugalije.

Bilo kako bilo, večeras su Zmajevi dali gostima „gol fore“, pošto je Andrezinjo u 31. minutu doveo Pasoš Fereiru u vođstvo.

Taj pogodak kao da je naljutio ekipu Porta, pa je domaćin krenuo po preokret. Ektor Erera je izjednačio posle asistencije Korone u 35. minutu, a samo četiri minuta kasnije Jasin Braimi je izjednačio iz penala.

Dijego Žota je u 47. minutu širom otvorio vrata trijumfa, a zaokružio ga je, novim golom sa bele tačke Andre Silva dva minuta pre kraja utakmice.