"Igor Zonjić iz vremena dok je igrao za Mladost iz Lučana"

Prva liga Srbije: Kec na BASK areni, proradilo pojačanje Bežanije

Vreme čitanja: 1min | pet. 26.08.16. | 19:26

Igor Zonjić strelac za minimalac protiv pirotskog Radničkog

Igor Zonjić iz vremena dok je igrao za Mladost iz LučanaTreća sreća. Nije bilo uspeha za Bežaniju u početna dva kola Prve lige Srbije, ali danas, na otvaranju nove runde, prvi trijum za ekipu trenera Srđana Blagojevića. Lavovi su u premijernom meču trećeg kola savladali Radnički iz Pirota - 1:0.

Na veštačkoj podlozi BASK arene presudio je novajlija u taboru Bežanije, Igor Zonjić. U 77. minutu, doskorašnji štoper Napretka, dobro se snađao u petercu gostujućeg tima i iskoristio jednu od mnoštva centriranih lopti u tom delu utakmice. Narodski rečeno, ona mu je baš „sela“, tako da golman Bulajić nije ima šanse da odbranu udarac.

Prethodno je Bulajić u prvom delu ukrotio zicer Mitrušiću, imao je i Radnički dobru šansu, ali je Stefan Stojanović u 35. minutu šutirao iznad prečke, dok je samo dva minuta pre pogotka Zonjića gost tražio i jedanaesterac, zbog igranja rukom jednog fudbalera Bežanija.

Sudija se nije oglasio, pa su Piroćanci pretrpeli drugi poraz u sezoni, opet u gostima. I opet 0:1.