""

PSV je opet lider, Pereiro dao gol koji podiže cenu preko noći (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 30.01.16. | 21:27

Sjajan pogodak nove zlatne koke kluba iz Ajndhovena

Petom uzastopnom pobedom u šampionatu PSV Ajndhoven vratio se na čelo tabele i barem do sutra u podne, kada Ajaks igra svoju utakmicu 21. kola, biće lider Eredivizije.

Aktuelni šampion Holandije razmontirao je De Grafšap, iako rezultat možda tako i ne govori - 4:2. Posle prvih 45 minuta bilo je 3:0 (De Jong, Preper, Narsing) i već tada je praktično utakmica rešena, iako su gosti s dva relativno brza gola uspeli da se vrate u meč u 80. minutu, kada je bilo 3:2.

Samo u prvom delu PSV je imao 11 šuteva u okvir gola gostiju i pravo je čudo kako još koja lopta nije završila u mreži. Domaći su čak i penal promašili...

Sve dileme oko pobednika rešene su šest minuta pre kraja. Nova zlatna koka slavnog holandskog kluba, 20-godišnji Gaston Pereiro pokazao je zbog čega je plaćen čitavih 7.000.000 evra i zbog čega će kada bude odlazio iz Ajndovena u klupsku kasu da legne tri, četiri ili pet puta više novca. Uostalom, pogledajte sami pa se uverite, to jedan od onih golova koji dižu cenu preko noći....