""
""

PSV se rastrčao u finišu, stradao je Hag (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 27.02.16. | 22:17

Nema greške kod PSV-a ovih dana u Holandiji. Aktuelni šampion države pobedio je na svom stadionu Hag sa 2:0 u utakmici 25. kola Eredivizije i učvrstili se na liderskoj poziciji na tabeli.

Ipak, Filipsovci su do trijumfa stigli mnogo teže nego što to pokazuje konačan rezultat na semaforu.

Ekipa Filipa Kokua tek je u drugom poluvremenu slomila otpor gostiju iz grada koji je u Srbiji sinonim za nešto drugo, a ne fudbal.

Igrač koji je stigao na pozajmicu iz Čelsija, Marko van Ginkel u 72. minutu je načeo goste, a dokrajičio ih je Luk de Jong osam minuta pre kraja utakmice.

Ovo je ekipi PSV-a bila deveta pobeda u poslednjih 10 međusobnih okršaja sa Hagom koji će do kraja morati da se bori za opstanak u Erediviziji.