""
""

Pucalo u srpskom duelu u Kini: Rakić golom i asistencijom srušio Lazovića i Stanojevića! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.06.15. | 19:09

Bivši napadač Partizana se upisao u listu strelaca, ali Đingdao na kraju slavio – 3:2

Kada Nenad Milijaš malo posustane, onda su to Đorđe Rakić i Danko Lazović da ga zamene. Pucalo je jutros u srpskom dvoboju u Kini, a na kraju je Đingdao Đorđa Rakića slavio u duelu sa Pekingom koji sa klupe predvodi Aleksandar Stanojević (pomoćnik je Aleksandar Kristić).

Bivši napadač Crvene zvezde bio je centralna ličnost jutrošnje utakmice, pošto je pored gola upisao i asistenciju. Đingdao je poveo već u drugom minutu, ali onda je 120 sekundi kasnije Peking izjednačio. Strelac je bio Danko Lazović.

Bila je to najava odličnog izdanja Srba, ali nažalost po Aleksandra Stanojevića probudio se Đorđe Rakić. On je u 48.minutu posle sjajne reakcije u šesnaestercu poravnao rezultat (2:2), da bi odličnu partiju zaokružio asistencijom.

Posle ove pobede Đingdao zauzima osmo mesto sa 19 bodova, dok je Peking Aleksandra Stanojevića na šestoj poziciji sa dva poena više. Hebei Radomira Antića je na deobi drugog mesta sa 27 bodova.