"Kokorin slavi izjednačujući gol"

Razbili Spartak u derbiju, a onda udarili u Ural: Zenitu samo mrva (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 09.08.17. | 18:16

Tim iz Jekaterinburga odigrao peti put uzastopno 0-2 gola

Kokorin slavi izjednačujući golPrva greška Roberta Mančinija u Premijer ligi Rusije.

Iako je pre samo tri dana glatko očitao lekciju šampionskom sastavu Spartaka (5:1), deluje da italijanski strateg još nije podesio sve koordinate u skupocenom timu iz Sankt Peterburga, jer u petom kolu morao da spasava bod na gostovanju u Jekaterinburgu - 1:1.

Na kraju je Zenit poraza spasao Aleksandar Kokorin, na isteku 60. minuta, u petercu je najbolje reagovao na ubacivanje novajlije Sebastijana Druisija i ispred Gregora Balažica smestio loptu u mrežu.

Na taj način jedan od glavnih favorita za titulu osvojio je bod i prekinuo seriju od četiri vezana trijumfa na startu prvenstva.

Da ga ne čeka nimalo lak posao bilo je jasno u 35. minutu, kad je Ural razvio polukontru, a Rumun Erik Bicfalvi se bacio i glavom sproveo centaršut Dimitrova s levog boka u mrežu.

Ural - za koji je ceo meč na klupi presedeo nekadašnji član Vojvodine Dominik Dinga - ostao je neporažen i posle pet kola, a zanimljivo je da je na utakmicama ovog tima svaki put od starta sezone prošla igra 0-2 gola. Vredi znati za naredne susrete...