"Remi i Valbuena"

Remi krunisao odličnu timsku igru Francuske golom za pobedu protiv Španije (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 04.09.14. | 22:48

Šampioni Evrope nijednom nisu šutnuli u gol, i dalje ne liče na ekipu koja je vladala svetom do Mundijala u Brazilu

Remi i ValbuenaIzgleda da će povratak Španije u formu ići sporije nego što se očekivalo jer ju je Francuska reprezentacija večeras odučila od fudbala, više igrom nego rezultatom koji je mogao da bude i veći jer je Trikolorima neopravdano poništen gol – 1:0 (0:0).

Ekipa Didijea Dešana je igrala direktno, brzo, sa odličnim kretanjem i odbrana još aktuelnog šampiona Evrope nije mogla da pohvata kretanje Valbuene, Grizmana, Benzeme i kasnije Remija.

Francuskoj je u 54. minutu neopravdano poništen gol posle lepe akcije, Benzema je bio iza Sisoka u trenutku dodvanja lopte, ali je linijski sudija drugačije procenio i pokvario slavlje napadača Reala.

Ipak, to nije obeshrabrilo Galske petlove koji su još jače i brže napali i dalje uspavnog giganta, a to im se isplatilo u 73. minutu kada je Remi sjajnim udarcem završio fenomenalnu akciju Valbuene, Benzeme i Sisoka.

Dijego Kosta i dalje slabo igra za nacionalni tim i nije nastavio golgeterski niz iz Čelsija, a Španci na ovoj utakmici nisu nijednom šutirali u gol!

Startne postave obe ekipe:

Španija: De Hea, Karvahal, Ramos, San Hose, Aspilikueta, Serhio Buskets, Santi Kazorla, Koke, Garsija, Fabregas, Kosta

Francuska: Loris, Debuši, Varan, Sako, Evra, Pogba, Matuidi, Sisoko, Valbuena, Grizman, Benzema

EvropaFrancuskaKarim BenzemaLoik RemiPrijateljske utakmicereprezentativni fudbalŠpanija