""

Remi na Vikaridžu u senci horor povrede - Zarate završio u bolnici! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 25.02.17. | 20:29

Votford i Vest Hem posle velike borbe podelili plen - 1:1 (1:0)

Remi na Vikaridž Roudu između Votforda i Vest Hema (1:1) ostao je u senci teške povrede Argentinca Maura Zaratea koji je na nosilima prebačen u bolnicu u finišu prvog poluvremena. Posle duela sa fudbalerima Čekićara nekadašnjem napadaču ovog tima nastradalo je koleno, pa je morao da napusti utakmicu u finišu prvog poluvremena.

Zanimljiv meč odigrali su Stršljenovi i puleni Slavena Bilića, a već posle tri minuta na semaforu je bilo 1:0. Čeik Kujate je oborio Pousona, a sudija je pokazao na belu tačku odakle je Troj Dini bio precizan i doveo svoj tim u vođstvo. Mogao je Votford da uveća vođstvo već u šestom, ali je Nijang bio neprecizan u dobroj prilici. Na drugoj strani Vest Hem je uzvratio preko Snodgrasa i Mičela Antonija, ali bez uspeha.

Ipak, u nastavku se mnogo bolja igra i inicijativa isplatila gostima. Andre Aju je u 73. minutu fantasatično ispratio kontru i loptu koja je udarila u obe stative smestio iza leđa golmana Gomeša. Možda bi Vest Hem i potpuno preokrenuo rezultat da u finišu zbog drugog žutog kartona nije ostao bez Antonija. Ipak, posle svega viđenog po bod koji je zadovoljio obe strane ujedno je najrealniji ishod ovog susreta.