""

Rimski Faraon zablistao na debiju: Peta El Šaravija ošamutila Frozinone, Pjanić ga poslao u provaliju (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 30.01.16. | 22:42

Prvo slavlje Vučice u 2016. godini - 3:1

Novi rimski Faraon Stefan el Šaravi zapalio je Olimpiko na debiju u dresu Rome. Njegova fenomenalna peta na centaršut Zukanovića zadala je težak udarac borbenom, ali ipak nemoćnom Frozinoneu, kojeg je šest minuta pre kraja meča nokautirao Miralem Pjanić - 3:1 (1:0).

Da domaćin ide ka prvoj pobedi u 2016. godini, a Lučano Spaleti ka premijernom trijumfu na klupi Vučice, bilo je jasno u 18. minutu, kada je zablistao Radža Najgolan i majstorskom reakcijom sa zemlje zatresao mrežu Nikle Lealija.

ZBOG OVOGA GA U RIMU ZOVU - NINDŽA! (VIDEO)

Gosti su se ipak potrudili da dobro preznoje i iznerviraju rimsku publiku. Izjednačujući pogodak na meču postiao je Danijel Ćiofani, koji je odlično primirio loptu i poslao je pod noge istrčalog Ščensnog.

Srećom po domaći tim, već na samom startu drugog poluvremena na delu je bila velika lucidnost El Šaravija, koji je majstorski reagovao na centaršut Zukanovića i petom poslao loptu u mrežu Frozinonea.

Slabašni gosti su u završnici meča uspeli da sabiju domaćina na njegovu polovinu, ali je kao što se i očekivalo usledija jedna opasna kontra, Toti je u svom stilu izbacio Pjanića pred gol gostiju a ovaj besprekornim udarcem postavio konačan rezultat.

Roma u već u utorak gostuje neugodnom Sasuolu, dok Frozinone u sredu na svom terenu čeka Bolonju.