"Arjan Roben"

Robenov gol zapisan u zvezdama: Vidovnjak iz Engleske u minut najavio drugi pogodak Holandije

Vreme čitanja: 1min | sub. 14.06.14. | 10:40

Demijan Alan pre početka utakmice na Bibisijevom radiju rekao da će Narandžasti u 22.10 stvoriti dramatičan trenutak

Arjan RobenSvetsko prvenstvo sa sobom uvek nosi i ekscentrične ljude koji pokušavaju da preko turnira dođu do pet minuta slave.

Ali kada radio Bibisija u goste pozove vidovnjaka Demijana Alana, tačnije predsednika Britanskog astrološkog i vidovnjačkog društva, i taj čovek u živom programu tačno u minut kaže kada će Holandija prelomiti utakmicu to je već vredno pomena.

Alan je pre početka utakmice rekao da će Holanđani oko 22.10 napraviti dramatičan trenutak, a baš tada je Arjan Roben savladao Ikera Kasiljasa za vođstvo svoje ekipe od 2:1.