""

Šaponjić srušio Sa Pinta u 90+1, Portugalac hteo da bije sudiju! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 23.01.18. | 23:30

Drama u Varegemu i sjajna partija srpskog napadača

Navijači Zulte Varegema slave Ivana Šaponjića! Nekadašnji napadač Partizana postigao je pobedonosni gol u sudijskoj nadoknadi protiv gostujućeg Standarda iz Liježa (2:1) u utakmici 23. kola belgijske Pro lige.

Šaponjić se u prvom minutu sudijske nadoknade sjajno snašao u kaznenom prostoru gostiju glavom zatresao protivnivničku mrežu.

Standard je utakmicu završio sa igračem manje, jer je drugi žuti karton u 88. minutu zaradio Žunior. Po završetku utakmice trener Standarda Rikardo Sa Pinto pokušao da se obračuna sa sudijom.

Srećom, zaustavili su ga njegovi igrači, inače bi verovatno bilo svašta.

Inače, Varegem je poveo u 26. minutu preko Dumbije, a strelac izjednačujućeg gola bio je Emon.

Ni Aleksandar Janković, trener Mehelena, nije imao uspeha večeras. Njegova ekipa u gostima je izgubila od Sen Trudena sa 2:0, a pritom je i ona završila sa igračem manje. U 87. minutu direktan crveni karton dobio je Fatos Bećiraj.