"Janković"
"Janković"

KRAJ: Partizan - Mladost 3:1, Đurđevićev superligaški prvenac, pogodio i Božinov (VIDEO)

Sudija: Aleksandar Vasić

PARTIZAN (4-4-2): Kljajić - Vulićević, Balažic, Milenković, Miletić - Jevtović (Ilić od 31),  Everton, Leonardo, Janković - Đurđević, Đurđić (na klupi: Stevanović N, Mihajlović, Bogosavac, Ilić, Kosović, Božinov, Stevanović A.)

MLADOST (4-5-1): Krznarić - Pešić, Milošević, Šatara, Protić - Saničanin, Radivojević, Milosavljević, Jovanović, Pejović - Bojović (na klupi: Rosić, Andrić, Gavrić, Tumbasević, Odita, Simić, Zvrko

KRAJ

89. minut - Partizan ima napade, ali su crno-beli nekoliko puta izblokirani

81. minut - Ponovo je Leonardo izveo slobodan udarac, ali sada nije bio precizan kao kod gola

76. minut - Leonardo je probao udarcem iz šesnaesterca, ali je promašio.

66. minut - GOOOL - Božinov pogađa. Našao se u dobroj situaciji i pogodio sa ivice šesnaesterca

63. minut - U igri je Božinov umesto Đurđića

62. minut - Pejović je imao veliku šansu, ali je prebacio gol iz voleja. Moglo je lako da bude 2:2

62. minut - 2:1 GOOOOL! Ponovo vodi Partizana, sada je Đurđević na asistenciju Đurđića dao prvi gol u Superligi u dresu Partizana

59. minut - Šansa za Đurđića, pogodio je spoljni deo mreže.

56. minut - 1:1 GOOOOL! Izjednačio je Milan Bojović sigurnim udarcem sa bele tačke

56. minut - Penal za Mladost, a napravio ga je Đurđić nad Jovanovićem.

50. minut - Kakav bi to bio meč Partizana da u njemu jednu od glavnih uloga nema Saša Ilić. Sada je iskusni vezista šutirao iz povoljne situacije, Krznarić izbija u korner

47. minut - Prvi pokušaj u nastavku, šutirao je mladi štoper Milenković sa 20 metara, pored gola

- Počelo je drugo poluvreme

- Kraj prvog poluvremena

- U finišu ovog dela meča u jednom duelu se povredio Everton, u pitanju je leva ruka ili rame

45. minut- GOOOL! 1:0 vodi Partizan, strelac je Leonardo iz slobodnog udarca sa 20-ak metara

40. minut - Živnuo je malo domaćin u finišu prvog poluvremena, pokušao je i Marko Janković iz okreta sa 15-ak metara, ali bez problema za Krznarića.

36. minut - Najbolja prilika za Partizan do sada. Miletić je za trenutak zakasnio posle kornera, a moglo je da bude veoma opasno.

31. minut - Saša Ilić menja povređenog Jevtovića

26. minut - Jevtović je sada loše prošao u jednom vazdušnom duelu, pošto mu je pukla arkada. Lekarska ekipa crno-belih je prinuđena da interveniše

24. minut - Pokušao je sada Marko Jevtović udarcem sa više od 25 metara, ali lopta ide visoko preko gola.

21. minut - Pritiska Partizan goste iz Lučana, ali to sve deluje nekako stihijski i dalje. Mladost tačno zna šta hoće, da sačuva mrežu i odnese bod iz Humske.

15. minut - Do sada nema šuteva ka golu, prilično nesadržajna utakmica u ovom periodu.

8. minut - Tražili su sa klupe Partizana penal nakon što je Đurđić pao u kaznenom prostoru u duelu sa Pešićem. Ništa od toga.

7. minut - Ništa zanimljivo se ne dešava pred golovima, na sredini terena jedan oštar duel Evertona i dvojice Lučanaca

- Očekivano, lopta je u uvodnim trenucima meča više u nogama fudbalera Partizana, ali bez konkretne šanse.