Šćepović je heroj, Videoton ima čemu da se nada na proleće (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 16.12.18. | 22:13

Ekipa Marka Nikolića u velikom derbiju na zatvaranju jesenjeg dela sezone pobedila lidera Ferencvaroš sa 2:1

Videoton je živ i ima čemu da se nada u prolećnom delu sezone! Aktuelni šampion Mađarske na svom terenu je u velikom derbiju savladao lidera Ferencvaroš sa 2:1, a strelac pobedonosnog pogotka bio je srpski napadač Marko Šćepovića,

Na taj način tim koji se klupe predvodi nekadašnji trener Partizana Marko Nikolić je smanjio zaostatak za Ferencvarošem na pet bodova i na pravi način spustio zavesu za ovaj deo sezone.

U vrlo izjednačenoj i tvrdoj utakmici, u kojoj je bilo dosta nervoze na obe strane, Videoton je zasluženo došao do pobede.

Junak pobede Šćepović ušao je u igru u 63.minutu umesto Milanova i posle samo tri minuta zatresao je mrežu protivnika, ispostaviće se i rešio pitanje pobednika.

U prvom poluvremenu Videoton je nešto konkretniju igru krunisao pogotkom veziste Armina Hodžića u 30. minutu, ali je sedam minuta kasnije izjednačio Ivan Petrijak i najavio uzbudljiv okršaj u nastavku.

Prolećni deo mađarskog šampionata počinje 2. februara, kada će Videoton dočekati Puškaš akademiju.