""
""

Sijena razmontirala Lacio - 3:0! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 18.02.13. | 22:33

Fenjeraš se 90 minuta poigravao sa Rimljanima i na kraju slavio ubedljivu pobedu

Lacio se nalazi u očajnoj formi! Posle novog poraza od Sijene Rimljani su ozbiljno ugrozili svoju poziciju na tabeli i plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Na Montepaski areni bilo je 3:0 za domaći tim. Dva gola postigao je Emeghara, a jedan Rosina.

Ovo je već peta utakmica na kojoj Lacijali ne mogu da upišu tri boda, tako da su sada posle 25. kola ostali na deobi treće pozicije sa Milanom. Oba tima imaju po 44 boda.

Sijena je od starta meča delovala kao ekipa koja više želi pobedu, što im se isplatilo već u 6. minutu, kada je Emeghara pogodio za 1:0. U nadoknadi vremena prvog dela Rosina je duplirao prednost dokorašnjeg fenjeraša, a Emeghara svojim drugim pogotkom potpuno uništio goste.

Ovom pobedom Sijena je stigla do 21. boda i pobegla sa dna.