Snajder gospodar Istanbula! Galata u finišu srušila Fener (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.10.14. | 20:01

Holanđanin sa dva gola rešio meč, gosti od 53. minuta bez pocrvenelog Alveša

Ponovo prštalo u Istanbulu

Žuto-crveni deo Istanbula slavi Veslija Snajdera! Navijači na evropskoj strani Bosfora večeras uzvikuju ime holandskog fudbalera koji je golovima u 89. i prvom minutu sudijske nadoknade doneo trijumf nad najvećim rivalom - 2:1.

Istini za volju, domaćin je do pobede došao sa igračem više, pošto je u 53. Minutu Fenebahče ostao bez isključenog Bruna Alveša.

Snajder je na najbolji mogući način u finišu meča iskoristio pad gostiju i bacio u delirijum domaće navijače, a gol Potuka u poslednjem napadu na meču samo je ublažio poraz Fenerbahčea.

Pre početka utakmice došlo je do manjeg okršaja navijača, ali ne dva kluba, već različitih frakcija pristalica Galatasaraja.

Veći incident sprečila je policija, a pomogli su i ostali navijači domaće ekipe.