""
""

Šou program u Lesteru: Đavoli držali Lisice u kavezu, vodili sa 3:1, ali je domaćin došao do čudesnog preokreta! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.09.14. | 16:19

Iako je Junajted vodio sa 2:0 i 3:1, domaćin je na neverovatan način osvojio sva tri boda - 5:3

Napad Junajteda sa Falkaom, Van Persijem i Runijem, kao i podrškom s leđa u vidu Anhela di Marije, Dejlija Blinda i Andera Erere, deluje kao nezaustavljiva mašinerija, ali je zato odbrana slavnog engleskog kluba katastrofalno porozna! To je na pravi način iskoristio borbeni Lester, koji je uspeo da nadoknadi ogroman zaostatak na ovom meču i dođe do neverovatnog trijumfa – 5:3 (1:2).

Crveni đavoli su meč počeli u potpunom transu, Radamel Falkao je nakon nekoliko odličnih napada perfektno asistirao Robinu van Persiju u 13. minutu, koji je odličnim udarcem glavom matirao Šmajhela.

Samo tri minuta kasnije Anhel di Marija je napravio pravu majstoriju, posle odlične akcije fenomenalnim lobom povisio rezultat na 2:0.

Iako je samo minut kasnije Uljoa uspeo da smanji na 2:1, Mančester nije gubio kontrolu igre, već je nastavio u istom ritmu i u drugom poluvremenu vrlo brzo došao do velikih 3:1. U tom trenutku zablistao je Ander Erera, koji je udarac Di Marije petom preusmerio u Šmajhelov gol.

Izgledalo je da su Lisice potpuno potučene u tim trenucima, ali nije bilo tako. Nadžent je u 62. minutu iz jedanaesterca smanjio rezultat na 3:2, a samo dva minuta kasnije legendarni Esteban Kambijaso je doneo veliko izjednačenje na King Pauer stadionu.

Kada su "osetile krv" rivala Lisice su rešile da potpuno nokautiraju potpuno razbijenog rivala. To je u 79. minutu uspelo Džejmiju Vardiju, dok je četiri minuta kasnije konačan rezultat sa bele tačke postavio Hose Uljoa.