"Granada"
"Granada"

Šou u predgrađu Madrida: Šest golova, dva crvena, devet žutih kartona i svakom po bod

Vreme čitanja: 1min | pet. 14.03.14. | 23:05

Hetafe i Granada podelili plen na ravne časti 3:3

GranadaSvega je bilo na otvaranju 28. kola Primere u predgrađu Madrida. Hetafe je dočekao Granadu, viđeno je šest golova, dva crvena, devet žutih kartona i na kraju podela bodova na ravne časti – 3:3. Domaćin je tri puta vodio, gosti su tri puta stizali i svakako da su zadovoljniji osvojenim bodom, jer su 11 minuta igrali sa igračem manje.

Marika je u 6. doveo načeo Granadu, Riki je u 35. izjednačio, pa je Lopez tri minuta kasnije opet doveo Hetafe u vođstvo, da bi El-Arabi u 62. ponovo poravnao rezultat. Lafita koristi igrača manje i dovodi domaćina po treći put u vođstvo, ali u 77. minutu na scenu opet stupa El-Arabi i postavlja konačnih 3:3.