"slavlje u Briselu"

Spajićev lakat u MMA stilu pa gol posle tri godine: Anderleht izubijao Muskron - 7:0! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 27.11.16. | 21:51

Ivan Obradović pomogao asistencijom

slavlje u BriseluBolnih 2:3 protiv Zultea u prošlom kolu i iskaljivanje besa na nedoraslom Muskronu. Anderleht se baš istresao na klubu koji je pod kontrolom uticajnog mendažera Pinija Zahavija. Izraelac se sada verovatno pita šta mu je uopšte trebalo da ulaže u ovaj klub? U ovako lošem timu teško da će bilo ko kupovati.

Anderleht - Muskron 7:0.

Četiri gola pala su već u prvom poluvremenu, tri u drugom. Iz prvog ćemo izdvojiti asistenciju Ivana Obradovića za 4:0, mada je istini za volju Nikolae Stančiju tu najveći deo posla odradio sam.

U drugom - Uroš Spajić! Bivši defanzivac Crvene zvezde je u 82. minutu postigao prvenac u dresu Anderlehta, a ujedno i prvi gol na klupskom nivou još otkako je 18. decembra 2013. kao igrač Tulua zatresao mrežu Olimpika iz Marselja u susretu francuskog kupa.

Doduše, pitanje je da li je Spajić uopšte trebalo da bude na terenu u tom trenutku. Srećom po srpskog internacionalca, sudija Aleksandar Bukau je u 66. minutu prevideo Spajićev udarac u MMA stilu. Nastradao je Egipćanin Mahmud Hasan, poznatiji kao Trezege, ali se Bukaova pištaljka nije oglasila.