"Petrović"
"Petrović"

Srbi raspucani u Turskoj: Petrović i Subašić odveli Genčler i Manisu u četvrtfinale kupa (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 12.02.15. | 18:31

Goran Čaušić zaradio crveni, a Nikola Mikić žuti karton

PetrovićTurski kup ulazi u završnicu, a srpski internacionalci imali su svoje veče. Genčlerbirligi je pobedio Eskišehir sa 3:0, Landel i Stanku su postigli spektakularne golove, da bi Radosav Petrović osam minuta pre kraja meča potvrdio plasman u četvrtfinale nacionalnog kupa.

Domaćin je imao olakšan posao pošto su gosti ostali sa igračem manje, kada je Goran Čaušić u 62. minutu zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Manisa je, kao gost, bila bolja od Tuzle – 3:1. Branimir Subašić je u 65. minutu postigao drugi gol za Manisu, tako što je potkopao loptu i šrebacio golmana. Na istoj utakmici Nikola Mikić je zaradio žuti karton.