""
""

Steaua ne samo da nije zaslužila remi, već nije ni ovaj bod

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.12.13. | 22:05

Petrolul žestoko nadigrao šampiona na njegovom terenu, ali je zbog velikog broja neiskorišćenih šansi na kraju morao da se spasava poraza

Umesto očekivanog keca, mršavi remi, a realno trebalo je da bude jaka dvojka. Steaua je odigrala 1:1 na svom terenu protiv Petrolula, ali s obzirom na broj prilika, može da bude zadovoljna i tim bodom jer večeras ništa nije pokazala.

Petrolul je šampionu na njegovom terenu očitao fudbalsku lekciju, ali će trener Kozmin Kontra morati dobro da se pozabavi problemom realizacije svojih napadača. Naftaši su imali sijaset sjajnih prilika, neverovatno je šta su sve fudbaleri Petrolula promašili i na kraju su morali da se spasavaju poraza.

Steaua je povela golom Pereplice u finišu prvog poluvremena, posle glavometa u šesnaestercu gostiju. Od toga gola Steaue, Petrolul je ređao prilike, ali je iskoristio samo onu u 77. minutu kada je Benga zakucao loptu u mrežu Steaua i donekle ispravio nepravdu.

LIGA 1 – 16. kolo

Univerzitatea Kluž – Brašov 2:0 (2:0)