Sudije opet pogurale Dinamo, Rijeka pala sa igračem manje! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 04.04.18. | 19:26

Zagrepčani zakazali finale kupa sa Hajdukom pobedom nad Rijekom - 3:0

U finalu hrvatskog kupa gledaćemo večiti derbi između Dinama i Hajduka. Tim sa Maksimira ubedljivom pobedom nad aktuelnim prvakom Rijekom (3:0) zakazao je novi veliki okršaj sa Bilima.

Gledajući rezultat, čini se da je ekipa Matijaža Keka lako položila oružje u Zagrebu. Ali posle još jedne važne utakmice u hrvatskom fudbalu (mada je Maksimir bio skoro prazan) pričaće se o spornim sudijskim odlukama.

Prema svim izveđtajima medija iz komšiluka sudija Zebec je u 47.minutu bespotrebno isključio Brdarića, nakon što je kapiten Rijeke odneo čistu loptu ispred Perića. Uzalud su protestvovali gosti.

Pre toga je i Heber zaustavljen u trenutku kada je išao sam prema golu Dinama i imao kolosalnu šansu za izjednačenje. Guranje iz sudijske pištaljke Dinamo je znao da iskoristi.

Poveo je domaćin pogotkom Izeta Hajrovića u 24.minutu. Asistent je vbio Olmo.

Kada je na opisan način Rijeka ostala sa igračem manje Dinamo je rutinski priveo meč kraju. Golove su u 80. i 83.minutu postizali Sudani Ćorić.