""
""

Sultan Tomić ponovo trese mreže, Genčler osvojio bod na gostovanju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 13.12.14. | 16:52

Srpski fudbaler spasio svoj tim poraza, a društvo na terenu od prvog minuta pravili su mu Petrović i Tošić

Nemanji Tomiću prija jesen u Turskoj! Genčlerbirligi nije izgubio ni treću utakmicu zaredom, a najzaslužniji za to je povremeni srpski reprezentativac koji je klubu iz prestonice doneo bod na gostovanju Akhisaru (1:1) u duelu 13. kola turske Superlige.

Bivšem fudbaleru Partizana to je četvrti pogodak ove sezone za tim iz Ankare, a treći u šampionatu. Tomić je dva minuta pre kraja izašao, a zamenio ga je Sedat Bajrak.

Igrao se 80. minut, kada je golman domaćina odbio loptu posle šuta Bogdana Stančua, a na nju je natrčao srpski fudbaler i zatresao mrežu za konačnih 1:1.

Domaći Akhisar prethodno je poveo u 67. minutu pogotkom grčkog veterana Teofanisa Gekasa, koji je se dobro snašao posle jedne dubinske lopte i snažnim udarcem poslao loptu pod prečku.

U startnoj postavi veoma borbenog tima iz Ankare danas su se našla još dvojica srpskih fudbalera Radosav Petrović i Duško Tošić.