""

Šumari do boda u 94. minutu!

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.10.14. | 18:14

Notingem Forest u nadoknadi izjednačio protiv Ipsviča – 2:2

Potpuni sunovrat Notingem Foresta u 94. minutu meča Ipsvičom sprečio je Majkl Antonio, pa su Šumari vezali četvrti uzastopni remi u Čempionšipu – 2:2 (0:1).

Od ekipe koja je igrala sjajan i vrlo efikasan fudbal na početku sezone, Forest je došao do tima koji je postigao samo dva gola u poslednja četiri kola engleske druge lige.

Planove ekipe Stjujarta Pirsa pokvario je Marfi u 19. minutu. Irski napadač je goste dovodio u dva navrata u vođstvo, ali to nije bilo dovoljno gostima za trijumf na Siti graundu.

Može se reći da je Notingem u život vratio Henri Lensburi, koji je prvo spakovao pogodak Roberta Tešea u 63. minutu, a onda u nadoknadi vremena i gol Antonija, koji je digao domaću publiku na noge.