""
""

Tobdžijama vlažan barut: Bolasi zaustavio Arsenal, Junajted opet u igri za LŠ (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 17.04.16. | 19:02

Kristal Palas nije uzeo ni bod Arsenalu od 2004. godine. Do danas. Tobždije su na svom terenu remizirale 1:1 sa Palasom u 34. kolu Premijer lige i propustile priliku da se opet domognu trećeg mesta na tabeli.

Ovom remiju Arsenala radovaće se i Luj van Gal sa Mančester Junajtedom jer sada Crveni đavoli ponovo imaju šanse u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Tobžije su upisale drugi uzastopni remi u Premijer ligi i još jednom se pokazalo da jednostavno ne umeju da dokrajiče protivnika.

Pogodak koji je u 82. minutu postigao raspoloženi Janik Bolasi potpuno je razočarao navijače ekipe Arsena Vengera koji su, doduše, već i navikli na ovakva izdanja fudbalera.

Arsenal je danas bio na pravom putu da sedmi put zaredom dobije Kristal Palas u Premijer ligi.

Igrao se 45. minut kada je Aleksis Sančez posle akcije koja je dugo trajala i asistencije Danija Velbeka, doveo domaćina u vođstvo.

Mogli su Velbek i Sančez sredinom drugog poluvremena da dupliraju prednost, a kada se to nije desilo, počela je da ulazi nervoza u redove domaćina.

Ekipi Palasa ovaj bod mogao bi da znači mnogo u borbi za opstanak u Premijer ligi, mada su do kraja ostala još četiri kola.