"Kveke u prodoru"

Tomiću džaba prvenac ove sezone za Genčler: Kveke odneo sva tri boda iz Ankare!

Vreme čitanja: 2min | pon. 17.08.15. | 23:10

Ekipa nekadašnjeg fudbalera Partizana primila dva jeftina gola u finišu nakon kojih je poražena (2:3)

Kveke u prodoru

Genčlerbirligi našeg Nemanje Tomića startovao je porazom kod kuće od Rizea (2:3) u ovogodišnjem šampionatu Turske. Ekipi iz Ankare nije pomogao ni pogodak srpskog internacionalca u 59. minutu, a treba istaći da se nekadašnji fudbaler Partizana na ovom meču našao na terenu tek od 15. minuta, kada je zamenio Rumuna Stančua

Gostujući tim je poveo u samom finišu prvog poluvremena preko Ozeka, a na 1:1 izjednačio je upravo naš Tomić. Šveđanin grčkog porekla Dimitrijadis doveo je domaćina u vođstvo od 2:1 u 74, ali ni to nije bilo dovoljno Genčleru da upiše startnu trojku.

Kamerunac Leonard Kveke, nekadašnji napadač praške Sparte, najpre je iz jedanaesterca u 87. minutu poravnao rezultat na 2:2, a kada se svima učinilo da će rivali podeliti bodove Kveke je drugim golom na meču u samom finišu doneo trijumf svom timu i potpuno potopio nade domaćina.